Unikátní kávový catering na SVATBU

od 60 Kč za osobu
Unikátní kávový catering na SVATBU
Unikátní kávový catering na SVATBU
Chcete zvýraznit jedinečnost vaší akce? Chcete dopřát skvělou kávu hostům? Chcete zažít Kafeshow? Kafekolo je unikátní velice kompaktní (2x1m) plně energeticky soběstačná pojízdná eko-kavárna (funguje i bez připojení k elektrické síti), která umí připravit všechny kávové drinky (espresso, cappuccino, café latte, flat white, aj.) v kvalitě a rychlosti kamenné kavárny.
Jedinečná je zejména svým ekologickým stylem přípravy kávových nápojů, kdy přináší zcela exkluzivní kávový zážitek - čerstvou kávu totiž barista "umele" šlapáním do pedálů kola a poté extrahuje ručně stlačením páky kávovaru. I proto se domníváme, že má Kafekolo velký potenciál uspokojit všechny účastníky vaší akce a podtrhnout tak její jedinečnost.
Kafekolo je možné spolu s naším baristou pronajmout mimo jiné na: - firemní akce / večírky - privátní akce / svatby - sportovní akce / závody - předváděcí akce aj. Akci pro vás rádi připravíme individuálně na klíč třeba u vás venku na zahradě, anebo dorazíme do vašich administrativních prostor. ​Pro individuální nabídku (upravený sortiment, individuální branding Kafekola, atd.) nám, prosím, napište s vašimi představami a potřebami a my vám rádi vyjdeme vstříc.
Těšíme se na zprávu od vámi, Tým Kafekola

Kávové nápoje - espresso, cappuccino, café latte, flat white, aj.

Výběrové čaje

Horká čokoláda

Chcete zvýraznit jedinečnost vaší akce? Chcete dopřát skvělou kávu hostům? Chcete zažít Kafeshow?

Kafekolo je unikátní velice kompaktní (2x1m) plně energeticky soběstačná pojízdná eko-kavárna (funguje i bez připojení k elektrické s&... více v profilu

Unikátní kávový catering na SVATBU

od 60 Kč za osobu
Poptávka je ZDARMA a je nezávazná.
Caterings.cz s provozuje Verticals online s.r.o. © 2015 - 2021