Obchodní podmínky


 • Cateringy na jednom místě

  Na Caterings naleznete profily cateringů včetně nabídek a ukázkových fotografií. Můžete si jednoduše filtrovat podle lokace nebo příležitosti, ke které vaší akci pořádáte.


 • Poptejte zdarma vybrané cateringy

  Cateringům, kteří vyhovují vašim kritériím, můžete jednoduše ZDARMA poslat poptávku. Poptat ji můžete i více cateringům najednou, což velmi doporučujeme vzhledem jejich k časté časové vytíženosti.


 • Zákaznická podpora k službám

  Rádi vám s výběrem cateringu zdarma pomůžeme. Stačí odeslat poptávku bez cateringu, my se vám hned ozveme a s výběrem vám poradíme. Veškeré naše služby jsou pro vás ZDARMA. Údaje o vás, které nám předáte, využijeme pouze a jenom k vybavení vaší poptávky, nikomu je nikdy nepředáme, jsme plně v souladu s GDPR.


 • Domluvení podrobností

  Cateringy do 2 dnů na poptávku zareagují buď jejím přijetím nebo odmítnutím. Cateringům, kteří poptávku přijmou, pošleme váš telefonický kontakt a email, aby se s vámi mohli dohodnout na detailech vaší akce. Také vám pošleme kontakty na cateringy.


 • Vyberte toho nejlepšího

  Ze všech oslovených si vyberte právě ten catering, který nejvíce vyhovuje vašim požadavkům. Dohodněte se s ním opravdu na všech detailech včetně platebních podmínek. Za jeho služby platíte přímo jemu.


 • Kompletní obchodní podmínky

  Pořádek dělá přátele a proto jsou zde naše kompletní obchodní podmínky ke stažení.
  Jejich platnost je od 20.6.2022.

Zákaznická podpora

Potřebujete s něčím pomoci? Obraťte se na naší zákaznickou podporu, která vám ráda pomůže od pondělí do pátku od 10 do 16 hodin.