Jak vybrat catering

Při rozhodování o výběru cateringu jsou nejdůležitější 3 věci:

  • Jaký typ události plánujete

  • Pro kolik bude hostů

  • Jaký máte rozpočet

Při hledání vhodného cateringu je důležité zvolit, o jakou příležitost se jedná. Catering na svatbu se přeci jen od cateringu na firemní večírek může lišit. U každé nabídky uvádíme cenu za osobu a počet osob, které je catering schopný obsloužit. Jakmile si vyberete přesně tu nabídku z naší Nabídky cateringů, která Vám vyhovuje nejvíce, zadejte poptávku. Samotným poptáním se k ničemu nezavazujete, takže neváhejte poptat více společností.

Při zadání poptávky uveďte datum události, místo, kde bude probíhat, a počet hostů. Neváhejte také uvést jakékoliv doplňující požadavky. Je důležité uvést správný e-mail, aby se s Vámi mohla společnost spojit. Můžete si také vytvořit účet, kde naleznete všechny komunikace s cateringovými společnostmi na jednom místě.

Jakmile odešlete poptávku, obdrží cateringová společnost upozornění a Vaši poptávku. Přes chat s Vámi dořeší všechny detaily a poté poptávku závazně potvrdí. Po tomto potvrzení vznikne mezi vámi obchodní vztah a smlouva je uzavřena.

Za poptávku ani finální dohodu s cateringovou společností neplatíte žádné poplatky: vše je zdarma. Zaplatíte pouze cateringové společnosti tu částku, na které se spolu dohodnete.

Jakmile akce proběhne, obdržíte e-mail s linkem pro hodnocení vašeho cateringu. Neváhejte, prosím, rozeslat link i vašim hostům: čím více hodnocení, tím lépe pro další zájemce. :-)

Přejeme Vám skvělou akci a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat!

Caterings.cz s provozuje MNAM.cz s.r.o. © 2015 - 2018