Jak vybrat catering

Caterings | 07.09.2017

Vhodný catering je základním stavebním kamenem úspěchu jakékoliv akce, kterou organizujete. Znáte to sami: sebelepší program nebo sebepříjemnější prostředí nevyváží špatné pohoštění, ať už jde o svatební hostinu, firemní večírek, oslavu narozenin, Vánoční večírek nebo jakoukoliv jinou příležitost.

 

Jak vybrat místo na catering

Místo pro uspořádání cateringu

První věcí, která je při výběru cateringu zásadní, je místo, kde svou akci organizujete. Velmi často pro naší akci volíme místo, které má vlastní catering nebo má dohodnutou tzv. exkluzivitu s nějakou cateringovou společností. V takovém případě se musíme smířit s tím, že nemáme možnost volby. Pak ale velmi doporučujeme, abyste si před akcí nechali udělat několik nabídek, ty pečlivě zvážili, nebáli se je opřipomínkovat a hlavně si nechali jídla připravit na ochutnání. Pokud Vám to bude odmítnuto, rychle pryč, to nevěstí nic dobrého.

Pokud však vaši akci organizujete na místě, které dává možnost si catering zvolit, dopadá to vetšinou o poznání lépe. Možnost výběru Vám totiž dává příležitost si zvolit právě tu nejlepší a nevhodnější cateringovou společnost, která je pro Vás v daném čase a místě dostupná. Někteří catereři jsou ochotni organizovat své pohoštění na území celé ČR, ale samozřejmě za dopravu si nechají zaplatit. Proto je lepší si vybrat catering od společnosti z Vašeho města. Na catering.cz si můžete všechny nabídky podle města velmi jednoduše vyfiltrovat.

Správná příležitost

Další věcí, kterou při výběru cateringu zvažte, je právě příležitost, na jakou pohoštění chystáte. Např. catering na svatbu se výrazně liší od cateringu na firemní večírek nebo od cateringu na oslavu narozenin. Na Caterings.cz si můžete jednoduše vyfiltrovat právě a jenom ty cateringové nabídky, které se hodí na Vaší příležitost.

I na svatbu nebo večírek můžete chtít různé specifické typy cateringu a právě to je další věc, kterou berte při výběru cateringu určitě v úvahu. Např. na svatbu na louce se skvěle hodí tzv. food trucky, které jsou čím dál populárnější. Také catering na dětskou oslavu má jistě svá specifika. Nebo můžete poptávat jen kávový nebo sladký cateringu na odpolední dýchánek. Zkrátka typů cateringů je mnoho a při výběru té nejvhodnější nabídky hrají důležitou roli.

Jak se říká: cena je až na prvním místě. A je nutné přiznat, že cateringové nabídky se v cenách mohou velmi výrazně lišit. Někteří catereři se vyloženě soustředí na levné cateringy, někteří se naopak mohou specializovat na ty luxusní. V každém případě, na Caterings.cz vidíte cenu za osobu přehledně u každé nabídky a podle ceny si můžete nabídky i seřadit.

Je několik dalších věcí, které mohou při výběru cateringu hrát svou roli. Někteří z nás musí např. držet různé diety. Naštěstí i na to jsou někteří poskytovatelé cateringu připraveni a nabízí např. veganské nebo bezlepkové nabídky. Na caterings.cz najdete specifický filtr s dietami. Můžete také preferovat jen určitou kuchyni, i takový filtr na caterings.cz naleznete.

 

Jak vybrat jídlo na catering

Vyberte si přesně to, co hledáte

Na caterings.cz se snažíme, aby byl výběr cateringu hračkou a zábavou. U každé nabídky naleznete cenu, podrobné informace i co nejvíce fotek. Myslíme si ale, že při tak důležité věci, jako je výběr hostitele na Vaší akci, je potřeba se s hostitelem osobně spojit a nabídku s ním doladit do posledního detailu. Proto si na caterings.cz vyberte jednu nebo více nabídek a neváhejte se s catererem spojit pomocí odkazu Napsat zprávu. Nechte si menu klidně více popsat, doplnit možnosti nebo pokud na to máte dostatek času, dohodněte si s nimi osobní schůzku.

Další možností je na caterings.cz hostitele přímo nezávazně poptat pomocí odkazu Poptat. Při zadání poptávky uvedete jen datum události, místo, kde bude probíhat, a počet hostů. Neváhejte také uvést jakékoliv doplňující požadavky. Je důležité uvést správný e-mail, aby se s Vámi mohla společnost spojit. Jakmile odešlete poptávku, obdrží cateringová společnost upozornění a Vaši poptávku. Přes chat s Vámi dořeší všechny detaily a poté poptávku závazně potvrdí.

Na caterings.cz naleznete i seznam partnerských cateringů, které si také můžete přehledně vyfiltrovat. Proto pokud preferujete výběr cateringové společnosti a až poté s ním dohadovat konkrétní pohoštění, neváhejte se s Vámi vybranými cateringy spojit až už odkazem Napsat zprávu nebo odkazem Poptat.

Za poptávku ani finální dohodu s cateringovou společností neplatíte na caterings.cz žádné poplatky: vše je zdarma. Zaplatíte pouze cateringové společnosti za proběhlé pohoštění přesně tu částku, na které se spolu dohodnete.

Přejeme Vám skvělou akci s báječným pohoštěním a v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel čísle 734 499 788 nebo emailu bara@caterings.cz

Poptejte zdarma catering na akci podle svých představ a vyřešte vše na jednom místě.
Caterings.cz s provozuje CATERINGS CZ s.r.o. © 2015 - 2019