Mummies and Daddies Delicious Food and Cheesecakes

VŠE CO DĚLÁME, DĚLÁME PRO VÁS!!
Mummies and Daddies Delicious Food and Cheesecakes
Mummies and Daddies Delicious Food and Cheesecakes
Mummies a Daddies je cateringová společnost se sídlem v Praze v České republice. Společnost je zcela nová, založená v roce 2018 šéfkuchařem Rudolfem Nikolaiem. Po absolvování pražského renomovaného kulinářského institutu gastronomie a poté, co získal titul v hotelnictví a restauračním managementu, získal šéfkuchař Nikolai svou první pozici výkonného šéfkuchaře bylo mu v té době pouhých 24 let. Poté zastával několik různých pozic výkonného šéfkuchaře. Po letech strávených získáváním zkušeností po celém světě se šéfkuchař Nikolai rozhodl již na trvalo zůstat v Praze, aby si vytvořil vlastní společnost.

Šéfkuchař Nikolai připravuje nový koncept „urvat a jít“ , neboli  "grab and go". Chutná, vysoce kvalitní hotová jídla, minutková jídla, dále se specializuje na saláty a sendviče a  skvělé jedinečné americké Cheesecakes.

Mummies a Daddies Catering umí přípravit od velkokapacitního cateringu s kompletním zajištěním až po  každodenní firemní stravování pro malé skupiny. Naší další doménou jsou  svatební recepce.  Mummies a Daddies catering  v čele s šéfkuchařem Rudolfem Nikolaiem  používá pouze ty nejčerstvější ingredience pro přípravu kreativních, jedinečných a chutných jídel pro všechny typy příležitostí. Profesionální přístup celého týmu Mummies a Daddies je zaměřen na  poskytování nezapomenutelného zážitku všem zákazníkům.
Typ cateringu
Kompletní catering, Zdravý catering, Dětský catering, Luxusní catering, Banket, Raut, Koktejl, Garden párty, Coffee break, Office catering

Doplňkové služby
Zajistění místa, Zajištění personálu, Zajištění vybavení, Zajištění květin, Zajištění moderátora

Mummies and Daddies Delicious Food and Cheesecakes

VŠE CO DĚLÁME, DĚLÁME PRO VÁS!!
Poptávka je ZDARMA a je nezávazná.
Caterings.cz s provozuje Verticals online s.r.o. © 2015 - 2021