Laura Coffee

"Máme z kávy dětskou radost."
Laura Coffee
Laura Coffee
Jsme rodinná pražírna kávy a provozujeme několik vlastních kaváren v Ostravě. Pražírna je pojmenovaná po starší dceři majitele. Začali jsme v roce 2012 jako lokální pražírna a nyní již dodáváme svou praženou kávu do mnoha kaváren, restaurací a hotelů po celé ČR.

Naši základní hodnotou je důraz na propojení emocí s kvalitními surovinami a s respektem k životnímu prostředí. Velmi důležitým prvkem je pro nás chuťový profil kávy. Kávu nakupujeme nejčastěji z aktuálních sklizní s cuppingovým skóre vyšším než 80 bodů (tzv. Speciality coffee). Vždy jde o 100% Arabicu. Kávu pražíme s důrazem na maximální čerstvost. Káva by měla oslovit co nejvíce našich smyslů. Má krásně vypadat, vonět i chutnat.

Veškeré naše zkušenosti předáváme dál v kávových kurzech pro veřejnost (www.kafekurzy.cz), na besedách a konferencích. Umíme pobavit kávovou show včetně malování mlékem (latte art). Laura Coffee je jedinečná produktem kvalitní kávy, perfektně vyškolenými a usměvavými baristy a širokou nabídkou cateringových aktivit.
Typ cateringu
Nápojový catering, Kávový catering, Garden párty

Doplňkové služby
Zajištění personálu, Zajištění vybavení

Laura Coffee

"Máme z kávy dětskou radost."
Poptávka je ZDARMA a je nezávazná.
Caterings.cz s provozuje Verticals online s.r.o. © 2015 - 2021