AMUSE CATERING

  1 hodnocení
Máme vášeň pro vaření!
AMUSE CATERING
AMUSE CATERING
...MÁME VÁŠEŇ PRO VAŘENÍ..
Společnou naší vášní je jídlo a vaření a o tu bychom se s Vámi prostřednictvím cateringu Amuse rádi podělili.
Proč právě Amuse?? Amuse[amis], znamená ve francouzském jazyce potěšení a radost a právě potěšení z jídla a pití, je to co chceme společně s Vámi sdílet.

Připravíme Vám catering „ na míru“, máme zkušenosti s akcemi až pro 2000 osob s kompletním zajištěním ve Vámi vybraných prostorech. Každou nabídku cateringu pečlivě připravujeme invidialně na míru, jelikož si uvědomujeme, že každý event je specifický a vše přizpůsobujeme klientovi podle jeho přání a představě, aby díky tomu proběhla Vaše akce hladce a byli jste s našimi službami spokojeni. Máme vášeň pro vařeni:), nechte to na nás!

Naše filozofie je pracovat s kvalitními surovinami, které si vybíráme od našich tuzemských i zahraničních dodavatelů a farmářů, osobností, kteří společně s námi sdílí stejnou vášeň a my tímto přebíráme milou povinnost s jejich surovinami naložit co nejlépe, na základě našich znalostí a zkušeností.

Rádi se opíráme o tradiční pilíře klasické gastronomie, do kterých se snažíme vkládat naše nápady, myšlenky a dát tak jídlu moderní směr.
Spolupracujeme s předními eventovými agenturami, které pro Vás rádi připraví bohatý doprovodný program.
Typ cateringu
Kompletní catering, Zdravý catering, Dětský catering, Luxusní catering, Banket, Raut, Koktejl, Garden párty, Coffee break

Doplňkové služby
Zajistění místa, Zajištění personálu, Zajištění vybavení, Zajištění květin, Zajištění moderátora

AMUSE CATERING

Máme vášeň pro vaření!
Poptávka je ZDARMA a je nezávazná.
Caterings.cz s provozuje Verticals online s.r.o. © 2015 - 2021