Amuse catering

...MÁME VÁŠEŇ PRO VAŘENÍ..

Společnou naší vášní je jídlo a vaření a o tu bychom se s Vámi prostřednictvím cateringu Amuse rádi podělili.
Proč právě Amuse?? Amuse[amis], znamená ve francouzském jazyce potěšení a radost a právě potěšení z jídla a pití, je to co chceme společně s Vámi sdílet.

Připravíme Vám catering „ na míru“, máme zkušenosti s akcemi až pro 2000 osob s kompletním zajištěním ve Vámi vybraných prostorech. Každou nabídku cateringu pečlivě připravujeme invidialně na míru, jelikož si uvědomujeme, že každý event je specifický a vše přizpůsobujeme klientovi podle jeho přání a představě, aby díky tomu proběhla Vaše akce hladce a byli jste s našimi službami spokojeni. Máme vášeň pro vařeni:), nechte to na nás!

Naše filozofie je pracovat s kvalitními surovinami, které si vybíráme od našich tuzemských i zahraničních dodavatelů a farmářů, osobností, kteří společně s námi sdílí stejnou vášeň a my tímto přebíráme milou povinnost s jejich surovinami naložit co nejlépe, na základě našich znalostí a zkušeností.
Rádi se opíráme o tradiční pilíře klasické gastronomie, do kterých se snažíme vkládat naše nápady, myšlenky a dát tak jídlu moderní směr.

Spolupracujeme s předními eventovými agenturami, které pro Vás rádi připraví bohatý doprovodný program.

Jdete najisto?
Líbí se vám přímo tento catering? Vyplňte a odešlete poptávku a jakmile vám pošle catering nabídku, dáme vám vědět.
Načítám...

Poptávka je ZDARMA a je nezávazná.
Caterings.cz s provozuje CATERINGS CZ s.r.o. © 2015 - 2018