Kam na teambuilding v Praze? Zde jsou naše tipy

Každý rok alespoň jedna firemní akce, která má za cíl stmelit kolektiv. Funguje to tak i ve vaší firmě? Jezdit na dvoudenní teambuildingové akce už nikoho nebere, navíc se taková radovánka pěkně prodraží, a tak jsou stále oblíbenější několikahodinové aktivity zakončené třeba společnou večeří. Hledáte nápady na teambuilding? Pár jich máme v zásobě.

Zdroj: www.unsplash.com

Praha je na teambuilding ideální a výběr aktivit nepřeberný. Nás v poslední době nejvíc zaujaly tyto:

Karaoke

Není to nic převratného, na druhou stranu jen málokdo najde odvahu na karaoke zajít sám nebo jen ve dvou. Ve větší skupině lidí je větší legrace, a když si objednáte soukromý salonek, můžete se před pěveckými kreacemi posilnit cateringem připraveným na míru vašim chutím.

Zdroj: unsplash.com

Úniková hra

Můžete ji absolvovat několikrát do roka a díky obrovskému výběru bude zážitek pokaždé úplně jiný. Oblíbené únikovky jsou na teambuilding ideální, protože často prověřují schopnost pracovat v týmu, tříbí logické myšlení a utužují vztahy. My jsme si oblíbili únikové hry od Mindmaze, které můžete absolvovat na několika místech v Praze.

Ani s únikovkou se nemusíte nechat zavřít do místnosti. Existuje už spousta venkovních únikových her,  díky kterým strávíte pár hodin v pražských uličkách a ještě poznáte své město.

Laser game

Tohle není žádná novinka, ale na popularitě rozhodně neztrácí. Vybaveni neškodnými laserovými puškami budete plnit spoustu úkolů. Společně nebo proti sobě, podle toho, jakou hru zvolíte. U nás v tomto ohledu vede Mercuria laser game, která v Praze nabízí 3 prostory a skvělé zázemí pro jednotlivce i firmy.

Sportovní zážitky

Na teambuilding jsou sportovní aktivity naprosto ideální. Nemusíte řešit, zda nevázne řeč a jednoduše se všichni věnujete společnému cíli a objevujete nové aktivity.

Třeba v pražské Surfareně je k dispozici nejen umělá vlna pro trénink surfingu, ale také prostor pro pokerové turnaje, zázemí s virtuální realitou nebo létání ve větrném tunelu.