Veganika

 

Krásný den, jmenuji se Veronika a s velkým nadšením i profesionálním přístupem vařím a zajišťuji gurmánský veganský catering k příležitostem všeho druhu - soukromé oslavy, firemní večírky, svatby, pikniky nebo narozeninové oslavy.
V mé nabídce nechybí rozmanitost, lahodné chutě, bezlepkové varianty a tvorba menu dle speciálních přání a potřeb.

Při vaření používám přírodní, kvalitní, čerstvé či bio ingredience a spolupracuji s českými farmáři.

Kvalita a kreativita jsou pilíře, na kterých stavím catering tak, aby jídlo bylo vždy výživné, pestré a krásné na pohled, a abych pro své klienty vytvořila jedinečný zážitek z jídla, který vyživí tělo i duši.

více informací na webu cateringu
 • Lokality působení

  Praha, Beroun, Hradec Králové, Kladno, Kolín, Liberec, Mělník, Plzeň, Říčany

 • Typy cateringu

  Veganský catering, Kompletní catering, Sladký catering, Zdravý catering, Dětský catering, Luxusní catering, Raut, Garden párty, Office catering

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Prodejní akce, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 • Kuchyně

  Ostatní kuchyně, Asijská kuchyně, Česká kuchyně

 • Diety

  Raw, Veganské, Bio, Bezlepkové

Hodnocení

5.0 z 5
1 hodnocení

Naše hodnocení jsou pouze od ověřených zákazníků.

 • Jan Čechlovský  11.03.2024
  komunikace po mejlu osobně oba velice příjemní jezdí Felicií (miluju oldskůl) netradiční pokrmy, množství, estetika, chuť, zdravá verze všeho, žádné "prasarány"
  ve faktuře alespoň rámcově vyčíslit, za co platím. napsal sem max 10 000, přišla mi před tím faktura na 5 tisíc, poté na 5 tisíc, ale nemám ponětí, za co jsem platil a jestli jsem neplatil třeba dvojnásobek. maximální hranice neznamenala, že to má být za 10 000 přesně. občas trošku déle trvá odpověď po mejlu, ale mají toho asi hodně
  Od začátku do konce super komunikace, vše klaplo, časově vyšlo, drazili přesně jak řekli, nemám jediné výhrady, až na tu platbu.