PScatering

 

Vít Pichlík --> Majitel a šéfkuchař firmy

Šéfkuchař zajistí firemní a rodinné akce na klíč včetně veškerého vlastního inventáře pro skupiny do 200 osob. Zapůjčí gril. Catering poskytne do 500 osob. Zajistí cukrářské výrobky, dorty, sommeliéra, pomocné kuchaře, pomocný personál, výzdobu stolu, párty stany, květinovou výzdobu, pořízení fotografií a videí. Uvaří čerstvé pokrmy nebo zajistí kompletní catering v prostorách firmy, klubu, na společenských akcích, u zákazníka doma, na zahradě či kdekoli jinde.

Poskytuje služby osobního kuchaře, zážitkovou gastronomii. Provede lekce vaření u Vás doma i v zázemí Vaší firmy, ukázkový kurz vaření s ochutnávkou do 50 osob. V prostorách vlastního studia lekce vaření do počtu 6 osob.

K pořádání firemních a rodinných akcí různého charakteru nabízí prostory ve vlastní restauraci, která je spojena s cukrárnou. Poskytne živé vaření, cooking show včetně použití mikroportu. Prezentuje pokrmy na gastro festivalech.

více informací na webu cateringu
 • Lokality působení

  Chomutov, Karlovy Vary, Most, Teplice, Ústí nad Labem

 • Typy cateringu

  Kompletní catering, Sladký catering, Luxusní catering, Ekonomický catering, Burger catering, Banket, Raut, Garden párty, Coffee break, Office catering

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 • Ostatní služby

  Zajištění personálu, Zajištění místa, Zajištění moderátora, Zajištění květin, Zajištění vybavení

Hodnocení

5.0 z 5
1 hodnocení

Naše hodnocení jsou pouze od ověřených zákazníků.

 • Jan Štětina  30.08.2022
  Ok jsem spokojen.