Nevinný Catering

Jsme dva nadšenci a zároveň i životní partneři, kteří se rozhodli splnit si svůj sen o světě, ve kterém se nepije špatné víno a nejí špatné jídlo.

Naše láska k vínu, jídlu a designu se započala v roce 2015, kdy jsme si v centru Kroměříže otevřeli malou vinárnu. V oboru jsme byli naprostými nováčky bez jakýchkoliv předchozích zkušeností, zato s velkou odhodlaností a nadšením pro věc. Získali jsme sommeliérské tituly, což byl pro naši profesi naprostý základ. Zde to neskončilo, ale teprve vše začalo, jelikož nejvíc zkušeností získáte až praxí. Za těch pár let jsme ochutnali nespočet českých tak zahraničních vín. Člověk se učí celý život a toho jsme si vědomi, i přesto se s vámi chceme o naše zkušenosti podělit. K dobrému vínu patří samozřejmě i dobré jídlo.

Pracujeme výhradně s těmi nejvybranějšími surovinami, od mořských plodů, luxusních francouzských sýrů a italských uzenin až po klasické české zabijačkové speciality. To vše doplněno neobyčejným designem. Každá akce je tak naprostý originál. Navštivte nás v našem showroomu, kde nad sklenkou dobrého vína, nebo kvalitní kávy probereme celou vaši akci do sebemenšího detailu.
 

 • Lokality působení

  Zlín, Brno, Kroměříž, Olomouc, Prostějov, Přerov

 • Typy cateringu

  Kompletní catering, Dětský catering, Luxusní catering, Raut, Garden párty, Coffee break, Office catering, Vegetariánský catering

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 • Ostatní služby

  Zajištění květin, Zajištění personálu