Náš kuchař

 

Akce na míru Rádi pro vás připravíme svatební hostiny, oslavy narozenin, firemní večírky, teambulding, garden párty, dětské oslavy, rauty, ochutnávky a degustace. Doporučíme vhodné prostory, zajímavý program, hudbu, karaoke. Rozešleme pozvánky, zajistíme fotografa, nevšední dekorace, květinovou výzdobu. Cokoliv si budete přát. Kuchař do domu Jako váš kuchař k vám přijedu, připravím pro Vás předem domluvené menu pro vaši rodinnou oslavu narozenin, výročí, romantickou večeři pro vaši ženu, přítelkyni nebo známé.  

více informací na webu cateringu
 • Lokality působení

  Ostrava, Brno, Blansko, Břeclav, Frýdek-Místek, Havířov, Hodonín, Hustopeče, Karviná, Kopřivnice, Krnov, Kroměříž, Kyjov, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Otrokovice, Prostějov, Přerov, Šumperk, Třinec, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo

 • Typy cateringu

  Kompletní catering, Ekonomický catering, Banket, Raut, Garden párty, Coffee break, Office catering

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 • Ostatní služby

  Zajištění moderátora, Zajištění květin, Zajištění vybavení, Zajištění personálu, Zajištění místa

Hodnocení

5.0 z 5
2 hodnocení

Naše hodnocení jsou pouze od ověřených zákazníků.

 • Denisa  07.09.2022
  Osobní přístup, velice propracovaná příprava před samotným dnem svatby. Ochotný, usměvavý personál, který Vám snese vše co na očích vidíte.
  Nenapadá nás žádné negativum.
  Doporučila bych všem tuto společnost, jelikož jsou to profesionálové na lidské úrovni. Velice sympatičtí, kulinářsky na vysoké úrovni, ale především lidé do nepohody, s kterými je zábava a radost spolupracovat. Naši hosté (jelikož jsme pořádali svatbu o cca 85 lidech) byli nadšení a velice si chválili veškeré jídlo. Bylo to pro nás také důležité, protože o jídle to zkrátka je :-) Dojem máme úžasný, protože se vše vyvedlo.
 • Petr Škapa  01.08.2022
  Perfektní přístup a aktivita. Samotné jídlo bylo vynikající. Profi přístup (řešení detailů a vlastní nápady).
  nic
  Jednalo se o malou zakázku 15 obědů + dezerty, tak v podstatě záleželo především na kvalitě jídla (to byla na 100%).