FOOD IS GOOD

 

Food is good vzniklo z původně Polévkového projektu, který začal objížděl před 9 lety hudební festivaly, kde jsme nabízeli polévky a guláše. Vedla nás k tomu zejména tristní nabídka jídel na festivalech. Polévkový projekt si získal za 3 roky takovou oblibu, že jsme byli stále častěji oslovováni na pořádání svateb. Jsme skupina tří kamarádů. Richard a Láďa vařili jako šéfkuchaři v různých zvučných pražských podnicích (viz. foodisgood.cz) a Honza, který se stará o objednávky, zásobování, servírování a vypomáhá v kuchyni. Pokud máte svatbu na netradičním místě a jako dres code nebude smoking a večerní róba, tak jsme pro Vás ti praví. Dokážeme si poradit s jakýmkoliv zázemím, jsme naprosto samostatní a zodpovědní. Snažíme se o maximálně přátelský přístup při zachování profesionality a té nejlepší kvality jídla.

více informací na webu cateringu
 • Lokality působení

  Jindřichův Hradec, České Budějovice, Český Krumlov, Tábor

 • Typy cateringu

  Kompletní catering, Zdravý catering, Ekonomický catering, Street food, Raut, Garden párty, Office catering

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek

 • Kuchyně

  Ostatní kuchyně, Asijská kuchyně, Francouzská kuchyně, Česká kuchyně

 • Diety

  Bezlaktózové, Veganské, Vegetariánské, Bezlepkové

 • Ostatní služby

  Zajištění vybavení, Zajištění personálu

Hodnocení

5.0 z 5
3 hodnocení

Naše hodnocení jsou pouze od ověřených zákazníků.

 • Kateřina Lukášová  10.06.2024
  Výborné jídlo (od kanapek, přes oběd, odpolední raut až po večerní grilování). Musím pochválit také společnou komunikaci a rychlou domluvu na všem podstatném.
  Jídlo bylo skvělé, všichni hosté si ho moc pochvalovali. K obědu jsme chtěli celkem tři pokrmy, které budou z jiného masa a catering nám vyšel ve všem vstříc, přestože tyto jídla neměli v nabídce. Lze se s nimi tedy na všem domluvit.
 • Ondřej  18.09.2023
  - naprosto skvělá domluva na čemkoliv - vstřícné jednání - milý majitel i veškerý personál
  - nemám vůbec žádné výtky
  Od počátku perfektní domluva a lidské jednání i přístup. Nic nebylo problém a pan Jan byl ochotný v čemkoliv poradit a doladit detaily. Jsme maximálně spokojeni se vším co pro nás udělali a to jak s kvalitou služeb tak i pokrmů. Hovězí po burgundsku bylo fenomenální.
 • Barbora Rašková  03.07.2023
  Jídlo bylo moc dobré a všem chutnalo. Skladbu rautu jsme hodněkrát měnili, měli s námi trpělivost a komunikace byla příjemná.