Edite&Bibite catering

 

Edite&Bibite catering since 2022. Jsme parta přátel a dlouholetých kolegů v oblasti caterignu a eventu. Rádi používáme spojení Tři mušketýři, protože pověstné " jeden za všechny, všichni za jednoho" je heslo, kterého se držíme.Radek , Iva a Bára to jsme my. Společně tvoříme pilíře, o které se můžete opřít a spolehnout se. Jsme lidé, kteří milují dobré jídlo, kterým chceme dělat radost dál na vašich eventech.Nespočet zrealizovaných akcí z nás dělá super parťáky, kteří vám kryjí záda.

více informací na webu cateringu
 • Lokality působení

  Brno, Praha, Ostrava, Beroun, Blansko, Břeclav, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Frýdek-Místek, Havířov, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Hustopeče, Chomutov, Chrudim, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kopřivnice, Krnov, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Liberec, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Nový Bydžov, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Otrokovice, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Prostějov, Přerov, Příbram, Rokycany, Roudnice nad Labem, Rychnov nad Kněžnou, Říčany, Slaný, Svitavy, Šumperk, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou

 • Typy cateringu

  Kompletní catering, Zdravý catering, Banket, Raut, Garden párty, Office catering, Vegetariánský catering

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 • Kuchyně

  Fúze

 • Diety

  Veganské, Vegetariánské, Bezlaktózové, Bezlepkové

 • Ostatní služby

  Zajištění vybavení, Zajištění personálu, Zajištění místa, Zajištění moderátora, Zajištění květin

Hodnocení

5.0 z 5
3 hodnocení

Naše hodnocení jsou pouze od ověřených zákazníků.

 • Leo Flores  03.06.2024
  Perfektní profi přístup,vynikající jídlia ,estetický dojem 100%,skvělý a dobře vedený personál,cenově dostupné
  Super
 • Kateřina  04.12.2023
 • Eliška  05.09.2023
  milý personál, vstřícná komunikace, skvělá domluva, postarali se i o zvyky a sladký bar (protože jsme měli svůj)
  Paní Bártková se mnou od začátku velice mile a příjemně komunikovala, vyslechla naše přání a dala je dohromady se svými zkušenostmi. Setkala se s námi před svatbou na svatebním místě, přestože to neměla blízko. Samotná svatba proběhla skvěle, ochotný personál byl celou dobu usměvavý a příjemný. Jídlo bylo moc dobré. Zajistili pro nás i průběh zvyků (panák, rozbíjení talíře, polévka).