Dog'n'Roll Food truck

 

Po mnoha letech zkušeností v gastronomii a s eventy všeho druhu od občerstvení filmových štábů přes firemní večírky, teambuildingové akce a v neposlední řadě se svatebními cateringy včetně kávového a barového cateringu, jsme připraveni se postarat o bezproblémový průběh Vaší akce a nabídnout Vám tak nevšední gastro zážitky.
Na cestách hledáme autentické recepty a v kuchařkách dávno zapomenuté postupy. Stále se rozvíjíme a razíme individuální přístup k zákazníkovi. Stále se rozvíjíme a razíme individuální přístup k zákazníkovi. Máme rádi pestrost, barevnost a jídla plná chutí a takový catering Vám připravíme na míru dle Vašich přání a chuťových preferencí. Po domluvě je možnost ochutnávky v naší provozovně v Hořovicích nebo u našeho food trucku kdekoliv po České republice.
Velké množství fotografií najdete na našem fb: @dognrolltruck nebo navštivte naše webové stránky: www.dognrolltruck.com.
Moc se na Vás těšíme!

více informací na webu cateringu
 • Lokality působení

  Praha, Brno, Ostrava, Beroun, Blansko, Břeclav, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Frýdek-Místek, Havířov, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Hustopeče, Chomutov, Chrudim, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Klatovy, Kolín, Kopřivnice, Krnov, Kroměříž, Kutná Hora, Kyjov, Liberec, Česká Lípa, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Nový Bydžov, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Otrokovice, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Prostějov, Přerov, Příbram, Rokycany, Roudnice nad Labem, Rychnov nad Kněžnou, Říčany, Slaný, Svitavy, Šumperk, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Vyškov, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou

 • Typy cateringu

  Food truck, Kompletní catering, Nápojový catering, Kávový catering, Sladký catering, Zdravý catering, Dětský catering, Burger catering, Street food, Raut, Garden párty, Coffee break, Office catering, Vegetariánský catering

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Prodejní akce, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 • Kuchyně

  Česká kuchyně, Americká / Tex-mex kuchyně, Asijská kuchyně, Francouzská kuchyně, Ostatní kuchyně, Italská kuchyně, Fúze, Slovenská kuchyně, Středozemní kuchyně

 • Diety

  Bezlaktózové, Veganské, Vegetariánské, Bezlepkové

 • Ostatní služby

  Zajištění personálu, Zajištění vybavení

Hodnocení

5.0 z 5
4 hodnocení

Naše hodnocení jsou pouze od ověřených zákazníků.

 • Resort Svět  21.09.2023
  Výborná komunikace, jídlo i servis. Můžeme jen doporučit.
 • VS  10.07.2023
  Vše bylo úžasné! Komunikace, organizace, jídelní lístek pro všechny diety. Všichni hosté si jídlo chválili. Cena velmi vstřícná za to množství a celý servis. Jsme nadšeni, že za námi dojeli až na Moravu. Děkujeme :)
  Objednáno přes tyto stránky. Komunikace přes emaily a telefonáty. Jídlo bylo přizpůsobeno podle našich požadavků. Skvělé veganské, vegetariánské, bezlepkové i masové menu. Food truck dojel ráno, vše nachystali, navařili, půjčili nám nádobí, večer vše sklidili do lednic. Majitelé i obsluha úžasná, strašně milí a ochotní.
 • Šarlota Šebestová  20.06.2023
  Postarali se naprosto o vše a špičkově. Jídlo bylo svěží a vynikající. Po skončení akce si veškeré komponenty uklidili. Tak to má být. Jsme spokojení a pro lidi, kteří chtějí netradiční svatbu tento catering doporučujeme.
  Nestihla jsem si žádných všimnout.
 • Salzburg Schokolade CZ s.r.o.  19.06.2023
  Naprosto perfektní spolupráce, ostatně jako v loňském roce. Dokonalý catering, skvělá a příjemná obsluha. Za nás všechny TOPka.
  Neexistují negativa.
  Dokonale vyladěné jídlo, super limo a Sangría. K tomu usměvavá a příjemná obsluha - co více si přát.