AMUSE CATERING

 

...MÁME VÁŠEŇ PRO VAŘENÍ..
Společnou naší vášní je jídlo a vaření a o tu bychom se s Vámi prostřednictvím cateringu Amuse rádi podělili.
Proč právě Amuse?? Amuse[amis], znamená ve francouzském jazyce potěšení a radost a právě potěšení z jídla a pití, je to co chceme společně s Vámi sdílet.

Připravíme Vám catering „ na míru“, máme zkušenosti s akcemi až pro 2000 osob s kompletním zajištěním ve Vámi vybraných prostorech. Každou nabídku cateringu pečlivě připravujeme invidialně na míru, jelikož si uvědomujeme, že každý event je specifický a vše přizpůsobujeme klientovi podle jeho přání a představě, aby díky tomu proběhla Vaše akce hladce a byli jste s našimi službami spokojeni. Máme vášeň pro vařeni:), nechte to na nás!

Naše filozofie je pracovat s kvalitními surovinami, které si vybíráme od našich tuzemských i zahraničních dodavatelů a farmářů, osobností, kteří společně s námi sdílí stejnou vášeň a my tímto přebíráme milou povinnost s jejich surovinami naložit co nejlépe, na základě našich znalostí a zkušeností.

Rádi se opíráme o tradiční pilíře klasické gastronomie, do kterých se snažíme vkládat naše nápady, myšlenky a dát tak jídlu moderní směr.
Spolupracujeme s předními eventovými agenturami, které pro Vás rádi připraví bohatý doprovodný program.

více informací na webu cateringu
 • Lokality působení

  Praha, Beroun, Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chrudim, Jihlava, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Pardubice, Poděbrady, Příbram, Říčany, Tábor, Ústí nad Labem

 • Typy cateringu

  Kompletní catering, Zdravý catering, Dětský catering, Luxusní catering, Ekonomický catering, Burger catering, Banket, Raut, Koktejl, Garden párty, Coffee break

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 • Kuchyně

  Italská kuchyně, Fúze, Česká kuchyně, Středozemní kuchyně, Americká / Tex-mex kuchyně, Asijská kuchyně, Francouzská kuchyně, Ostatní kuchyně

 • Diety

  Bio, Vegetariánské, Bezlepkové

 • Ostatní služby

  Zajištění personálu, Zajištění místa, Zajištění moderátora, Zajištění květin, Zajištění vybavení

Hodnocení

5.0 z 5
1 hodnocení

Naše hodnocení jsou pouze od ověřených zákazníků.

 • Ondřej Hroch  15.07.2020
  Příjemná komunikace, ochutnávka, hladký průběh, extra pomoc např. při krájení dortu, obsluze baru apod.
  S Amusem cateringem jsme byli ve zkratce nadmíru spokojení. Vše proběhlo jak mělo, navíc se přizpůsobili deštivému počasí. Všichni členové cateringu milí a nápomocní. Jídlo famózní :-)