Saffron catering

Spojili jsme naši vášeň pro španělskou kuchyni s mnohaletými zkušenostmi v gastronomii, abychom Vám a Vašim hostům zajistili prvotřídní servis bez kompromisů. Španělská kuchyně je neotřelou alternativou k tradičnímu českému občerstvení. Je lehká, čerstvá a chutná. Svou rozmanitostí nadchne Vaše hosty a podpoří vyjímečnost události.

Víme, že gastronomie je nejen o kvalitě a čerstvosti surovin, ale také o schopnostech celého personálu. Dali jsme si proto záležet na výběru každého člena našeho týmu, aby pomohl naplnit naše poslání nabídnout klientovi vždy to nejlepší. Spokojený klient je totiž pro nás tou nejlepší odměnou.

Robert
Před více než dvaceti lety se zamiloval do španělské kuchyně, která jej inspiruje dodnes. Šéfkuchař s bohatými zkušenostmi nejen z luxusních podniků oceněných michelinskými hvězdami (Ruta Del Veleta v Granadě). Jeho vyprávění o španělské kuchyni Vás nadchne stejně jako jím připravené pokrmy. Je mistrem svého řemesla.

Eva
Eva je rozená organizátorka. Své zkušenosti získala zajišťováním různorodých akcí od soukromých oslav přes svatby až po velké komerční události, vedla provoz dvou oblíbených brněnských klubů Fléda a Ahoy. Pro každou akci je Eva zárukou hladkého průběhu a spokojených hostů.

Michal
Vybudoval a řídil známý restaurant Hostinec u Semináru, který získal řadu ocenění a jehož atmosféru a vynikající jídlo si nenechali ujít zákazníci z celého světa.
Michal si je vědom, že ve službách především záleží na lidech, kteří se o Vás starají. Na jejich výběru a následném vedení si vždy velmi zakládá.

Typ cateringu
Kompletní catering, Luxusní catering, Banket, Raut, Garden párty, Coffee break

Doplňkové služby
Zajistění místa, Zajištění personálu, Zajištění vybavení, Zajištění květin, Zajištění moderátora
Načítám...

Poptávka bude zaslána cateringu Saffron catering, který vám do 2 dnů odpoví.
Poptávka je ZDARMA a je nezávazná.
Caterings.cz s provozuje CATERINGS CZ s.r.o. © 2015 - 2019