PScatering

Nabízíme Catering trochu jinak.
PScatering
PScatering
Vít Pichlík --> Majitel a šéfkuchař firmy

Šéfkuchař zajistí firemní a rodinné akce na klíč včetně veškerého vlastního inventáře pro skupiny do 200 osob. Zapůjčí gril. Catering poskytne do 500 osob. Zajistí cukrářské výrobky, dorty, sommeliéra, pomocné kuchaře, pomocný personál, výzdobu stolu, párty stany, květinovou výzdobu, pořízení fotografií a videí. Uvaří čerstvé pokrmy nebo zajistí kompletní catering v prostorách firmy, klubu, na společenských akcích, u zákazníka doma, na zahradě či kdekoli jinde.

Poskytuje služby osobního kuchaře, zážitkovou gastronomii. Provede lekce vaření u Vás doma i v zázemí Vaší firmy, ukázkový kurz vaření s ochutnávkou do 50 osob. V prostorách vlastního studia lekce vaření do počtu 6 osob.

K pořádání firemních a rodinných akcí různého charakteru nabízí prostory ve vlastní restauraci, která je spojena s cukrárnou. Poskytne živé vaření, cooking show včetně použití mikroportu. Prezentuje pokrmy na gastro festivalech.
Typ cateringu
Kompletní catering, Sladký catering, Luxusní catering, Ekonomický catering, Banket, Raut, Garden párty, Coffee break, Office catering

Doplňkové služby
Zajistění místa, Zajištění personálu, Zajištění vybavení, Zajištění květin, Zajištění moderátora

PScatering

Nabízíme Catering trochu jinak.
Poptávka je ZDARMA a je nezávazná.
Caterings.cz s provozuje Verticals online s.r.o. © 2015 - 2021