Staňte se našimi cateringovými partnery

Vítejte na Caterings.cz, agregátoru nabídek cateringových společností z celé České republiky. Máte cateringovou společnost a rádi byste svou nabídku ukázali co největšímu počtu lidí? Přidejte se k nám!

Jednoduše se registrujte jako partner a poté vytvořte jednu nebo více nabídek, které chcete svým zákazníkům ukázat. Při vytváření nabídky uveďte počet kolik osob, pro které můžete catering zorganizovat, cenu za osobu, příležitost, na jakou se nabídka hodí, a pár dalších podrobností. Buďte, prosím, při vytváření daného menu co nejkonkrétnější a nezapomeňte také přidat dostatek obrázků. Zákazník často vybírá především očima.

Jakmile vám zákazník zašle poptávku, obdržíte e-mail s linkem na komunikační kartu. Karty jednotlivých poptávek naleznete také ve svém profilu. Až se zákazníkem dohodnete pohoštění ke spokojenosti obou stran, je nutné ji závazně potvrdit.

Za vložení nabídek ani za správu svého profilu nic neplatíte! Zaplatíte pouze provizi za úspěšně zorganizovaný catering a to ve výši max. 10 % z ceny cateringu.

Jakmile událost proběhne, obdrží zákazník link, díky kterému může on i jeho hosté mohou udělit vaší společnosti recenze. Věříme, že díky Caterings.cz získáte mnoho nových zakázek a vytvoříte skvělé hostiny na svatbách, večírcích a dalších akcích! A teď už neváhejte se zaregistrovat! Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Caterings.cz s provozuje MNAM.cz s.r.o. © 2015 - 2018