O Caterings

Caterings | 01.10.2016

Celý příběh Caterings.cz začal v momentě, kdy jsem se snažil najít catering na svou svatbu, protože jak všichni víme: úspěch jakékoliv oslavy stojí a padá s pohoštěním. No řeknu Vám: byla to tragédie. Najít na internetu cateringovou nabídku, která by mě inspirovala a zároveň vyhovovala mým požadavkům: takřka nemožné. A to byl moment, kdy jsem začal přemýšlet o Caterings.cz.

Naším cílem je zjednodušit a zrychlit výběr cateringu na jakoukoliv příležitost: ať už jde o svatbu, firemní oběd nebo např. jakýkoliv večírek. A to tak, že na jednom místě ukážeme ty nejzajímavější nabídky cateringových společností s podrobným popisem, cenou, fotkami chodů a referencemi ostatních zákazníků. Samozřejmostí je jednoduché vyfiltrování příležitosti, místa, typu nebo např. diety, abyste svůj výběr zúžili jen na relevantní nabídky.

Poté, co naleznete jednu nebo více nabídek cateringů, které se Vám zamlouvají, neváhejte se s catererem spojit pomocí odkazu “Napsat zprávu” nebo ho rovnou poptat zvolením odkazu “Poptat zdarma”. V obou případech budete spojeni přímo s poskytovatelem cateringu tak, abyste si s ním mohli dohodnout podrobnosti pohoštění nebo se doptat na jakékoliv detaily. Za žádných okolností nic neplatíte, Caterings.cz je pro Vás zcela zdarma.

Pokud jste na Caterings.cz nenašli nabídku podle Vašeho gusta, využijte možnosti Poptat catering podle Vašich představ. My vhodné cateringy oslovíme sami a pokusíme se Vám dohodnout právě takové pohoštění, které Vám bude nejvíce vyhovovat. Anebo nám prostě napište na info@caterings.cz.

V každém případě si Vaší akci co možná nejvíce užijte a my se těšíme na to, že k tomu snad také trochu přispějeme. :-)

Za tým Caterings Jaroslav

Tým Caterings.cz

Bára

Bára je prostě naše ženská část týmu. Ve volném čase radši jí než vaří, protože na vaření má kreativního manžela :D Bára je tu hlavně pro vás, caterery i zákazníky, takže na cokoliv se budete chtít zeptat, napište jí na bara@caterings.cz .

Jaroslav

O vývoj produktu se stará Jaroslav. V civilním životě je také blízko gastronomii - provozuje pražírnu kávy a kavárnu. Ve volném čase rád - počkat, v jakém volném čase? Máte-li k webu jakékoli připomínky nebo nápady, napište mu na jaroslav@caterings.cz.

Tomáš

Tomáš nám pomáhá celý projekt financovat a také se nám snaží poskytovat co možná nejlepší rady: ve svém pracovním životě má totiž na starosti jeden z největších online agregátorů nabídek na českém trhu. Ve svém soukromém životě Tomáš moc rád vaří a tráví čas se svými dvěma ratolestmi, manželkou a retrívřicí. Tomášovi můžete na napsat na email tomas@caterings.cz.

Poptejte zdarma catering na akci podle svých představ a vyřešte vše na jednom místě.
Caterings.cz s provozuje CATERINGS CZ s.r.o. © 2015 - 2020