Unikátní kávový catering na SVATBU  

Kafekolo

Chcete zvýraznit jedinečnost vaší akce? Chcete dopřát skvělou kávu hostům? Chcete zažít Kafeshow? Kafekolo je unikátní velice kompaktní (2x1m) plně energeticky soběstačná pojízdná eko-kavárna (funguje i bez připojení k elektrické síti), která umí připravit všechny kávové drinky (espresso, cappuccino, café latte, flat white, aj.) v kvalitě a rychlosti kamenné kavárny.
Jedinečná je zejména svým ekologickým stylem přípravy kávových nápojů, kdy přináší zcela exkluzivní kávový zážitek - čerstvou kávu totiž barista "umele" šlapáním do pedálů kola a poté extrahuje ručně stlačením páky kávovaru. I proto se domníváme, že má Kafekolo velký potenciál uspokojit všechny účastníky vaší akce a podtrhnout tak její jedinečnost.
Kafekolo je možné spolu s naším baristou pronajmout mimo jiné na: - firemní akce / večírky - privátní akce / svatby - sportovní akce / závody - předváděcí akce aj. Akci pro vás rádi připravíme individuálně na klíč třeba u vás venku na zahradě, anebo dorazíme do vašich administrativních prostor. ​Pro individuální nabídku (upravený sortiment, individuální branding Kafekola, atd.) nám, prosím, napište s vašimi představami a potřebami a my vám rádi vyjdeme vstříc.
Těšíme se na zprávu od vámi, Tým Kafekola

  Podrobnosti

 •   Cena
  60
 •  Lokality

  Praha, Hradec Králové, Liberec, Pardubice, Plzeň

 •  Typy cateringu

  Nápojový catering, Kávový catering, Raut, Garden párty, Coffee break

 •  Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek, Silvestrovská párty

 •  Diety

  Bio, Bezlaktózové, Veganské, Vegetariánské, Bezlepkové

 •  Ostatní služby

  Zajištění personálu