Salt´n´Pepa

Kdo jsme?
Projekt Salt'n'Pepa s jasnou vizí – poskytnout lidem zážitek z jídla, na který jen tak nezapomenou. Náš gastro příběh začal před lety na cestách s foodtruckem a dnes rozhodně nekončí při dvou autech s mobilním občerstvením a zázemím v podobě kamenné restaurace na Milady Horákové. Za sebou máme množství cateringů a gastronomických akcí. Těšíme se na další – možná právě pro Vás.
 
Co dokážeme?
Proslavili nás už legendární burgery a vyhlášené bryndzové halušky. Se stejnou chutí připravujeme speciality z české i světové kuchyně. Máte zájem o vegetariánské nebo masové speciality na grilu, polévky i jiné chuťovky? Přinášíme špičkové cateringové služby s kvalitním servisem a nabídkou přizpůsobenou dle Vašich preferencí.

 •  Lokality působení

  Praha, Beroun, České Budějovice, Český Krumlov, Děčín, Havlíčkův Brod, Hradec Králové, Chomutov, Chrudim, Jihlava, Jindřichův Hradec, Karlovy Vary, Kladno, Klatovy, Kolín, Kutná Hora, Liberec, Litoměřice, Louny, Mělník, Mladá Boleslav, Most, Nový Bydžov, Pardubice, Plzeň, Poděbrady, Příbram, Rokycany, Roudnice nad Labem, Rychnov nad Kněžnou, Říčany, Slaný, Svitavy, Tábor, Teplice, Trutnov, Třebíč, Ústí nad Labem, Žďár nad Sázavou

 •  Typy cateringu

  Kompletní catering, Ekonomický catering, Burger catering, Food truck, Garden párty

 •  Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 •  Diety

  Veganské, Vegetariánské, Bio, Bezlaktózové, Bezlepkové

 •  Ostatní služby

  Zajištění vybavení, Zajištění personálu

  Nabídky