Regal Burger

Bylo nebylo, psal se rok 2012 a byl jeden Bratislavský regal. Byli také Janica a Aneta z Jemine, Monika z Lapetit.sk a Oto a Roman z Regal Burger. Ti založili stránku Bratislavský Regal, která mapovala kvalitní potraviny v bratislavských obchodech a tržnicích. Postupem času se však gastronomičtí nadšenci z Regalu přesunuli od počítačů ke sporákům a grilům, a začali sami naplno vařit.

Naše maso: Moc dobře víme, že kvalitní burger je hlavně o mase. To naše pochází od české společnosti Meatpoint z rozlehlých pastvin Krušných hor, kde se zvířata pohybují volně a s možností celoročního výběhu. Šťastný býk je skvělý burger. Maso neobsahuje žádná antibiotika či růstové hormony, chemická změkčovadla nebo jiné příměsi. Je to kvalitní 100% hovězí z mladých býčků, a proto k němu přistupujeme s citem a respektem, který si zaslouží. Více o našem dodavateli najdete zde: meatpoint.cz.

Naše pečivo: Naše houska je čerstvá, křupavá a trochu nasládlá. Žádné kupované polotovary. Housky peče náš dvorní pekař dle tajné receptury – ne jednou, ale hned dvakrát denně! A protože myslíme na všechny, kterým příroda nenadělila schopnost zpracovat lepek, tak kromě famózní brioškové máslové housky nabízíme i bezlepkové housky pro celiaky.

Naše obloha: Všechna naše zelenina je zcela čerstvá a pečlivě vybíraná. Sýr bereme přímo z Holandska.

Přejít na web cateringu

 • Lokality působení

  Praha, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Poděbrady, Příbram

 • Typy cateringu

  Burger catering, Food truck

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Silvestrovská párty

 • Kuchyně

  Americká / Tex-mex kuchyně