Foodway catering

Jsme moderní catering se zápalem a podporou skupiny Together ( Bruxx, Sia... ). Naší hlavní vizitkou je za všech okolností poctivá, z kvalitních a z čerstvých surovin připravovaná kuchyně. Kdykoli si hosté vzpomenou na námi servírovanou hostinu, vyvstane jim na mysli především dokonale vyvážená chuť celého menu.

Nechceme jít cestou stát se „další cateringovou společností“, ale zůstat společností přátel, které baví gastronomie a snaží se o přípravu nejlepších pokrmů a nápojů. V průběhu naší bohaté profesní cesty a budování našich úspěšných restaurací jsme potkali spoustu kolegů, obchodních partnerů a dodavatelů. Z nejlepších se během této cesty stali naši přátelé a vzájemná důvěra se pak stala pilířem při realizaci originálních produktů a značky našeho cateringu.

Rádi experimentujeme s prezentací jídel, s netradiční kombinací surovin i chutí, se stylingem jednotlivých chodů, se servisem a někdy i se smyslovými klamy. Nikdy však nezapomínáme na časem, zkušenostmi i šéfkuchaři prověřené poctivé základy a tradiční recepty nejen české kuchyně.

V nově vybudovaném cateringovém centru v Praze Kbelích se pod vedením kreativního šéfkuchaře Tomáše Kuchyňky soustředíme také na nápaditý servis a přípravu jídel přímo před hosty.

Přejít na web cateringu

 • Lokality působení

  Praha, České Budějovice, Děčín, Frýdek-Místek, Hradec Králové, Chomutov, Jihlava, Karlovy Vary, Kladno, Liberec, Mladá Boleslav, Opava, Pardubice, Plzeň, Prostějov, Tábor, Teplice, Třebíč, Ústí nad Labem

 • Typy cateringu

  Kompletní catering, Luxusní catering, Banket, Raut, Koktejl, Coffee break, Office catering

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek, Silvestrovská párty

 • Ostatní služby

  Zajištění vybavení, Zajištění místa, Zajištění květin