Campos catering

Vaše svatba bez starostí
Každá akce může být výjimečná a originální. Proto Vám nabízíme kompletní zajištění akce s nízkými náklady, ale zato skvělou kvalitou, včetně výzdoby, mobiliáře, servisu s občerstvením a obsluhou i programem dle Vašeho přání. Sestavíme pro Vás individuální menu na míru, jeho prezentaci a servis pro Vaše hosty.

Jak probíhá příprava?
Campos Catering je nově vytvořená firma, která vychází z 25leté zkušenosti s provozováním gastronomie.
Připravíme pro vás malé i velké občerstvení nebo hostinu dle Vašeho přání. Ať už se jedná o firemní raut, oslavu či svatbu, zajistíme komplexní cateringové služby pro Jihomoravský kraj.

1. REZERVACE
Prvním krokem je rezervace termínu. Poté probíhá seznámení s tím, jakou akci pořádáte, kde se bude odehrávat, počet osob a také sdělení všech Vašich přání. Spojte se s námi telefonicky, e-mailem nebo přijďte osobně a zbytek už nechte na nás.

2. PŘÍPRAVA
Následuje příprava menu s kvalitními surovinami od našich dodavatelů. Realizace probíhá z větší části v naší kuchyni a menší přípravy se uskutečňují v zázemí na místě cateringu, včetně výzdoby a dalších příprav cateringového vybavení.

3. OBSLUHA
V rámci našich služeb je zajištěna i obsluha od našich zkušených číšníků a servírek, které zajistí přípravy mobiliářů, instalaci cateringu a především podávání jídel a pití, případně jejich doplnění po celou dobu akce.

4. ÚKLID
Samozřejmostí je i závěrečný úklid prostoru, odvezení použitého inventáře a nádobí po skončení akce. Dohlédneme na to, aby místo cateringu bylo v takovém stavu, ve kterém jsme ho přebírali.

více informací na webu cateringu
 • Lokality působení

  Vyškov, Brno, Blansko, Břeclav, Frýdek-Místek, Havířov, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hustopeče, Jihlava, Karviná, Kopřivnice, Krnov, Kroměříž, Kyjov, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Otrokovice, Prostějov, Přerov, Šumperk, Třebíč, Třinec, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Veselí nad Moravou, Zlín, Znojmo, Žďár nad Sázavou

 • Typy cateringu

  Kompletní catering, Sladký catering, Zdravý catering, Dětský catering, Luxusní catering, Ekonomický catering, Burger catering, Food truck, Street food, Banket, Raut, Garden párty, Coffee break, Office catering, Vegetariánský catering, Veganský catering

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Prodejní akce, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 • Kuchyně

  Slovenská kuchyně, Fúze, Česká kuchyně, Americká / Tex-mex kuchyně, Asijská kuchyně, Francouzská kuchyně, Italská kuchyně, Ostatní kuchyně

 • Diety

  Bezlaktózové, Bio, Paleo, Raw, Veganské, Vegetariánské, Bezlepkové

 • Ostatní služby

  Zajištění personálu, Zajištění místa, Zajištění vybavení