Cafe Buddha Caterings - nejen dokonalá asie

 

Přes 10 let jsme se toulali po Asii, abychom vám tuto výjimečnou kuchyni mohli přiblížit. Učili jsme se od thajských babiček, sbírali starobylé receptury a dali jim moderní šmrnc. Naše recepty se diametrálně liší od konkurence. Vaříme jen z čerstvých surovin, vyrábíme si vlastní curry pasty, domácí dresingy a omáčky. Nikdy nepoužíváme hotová dochucovadla.

Za ideou vytvořit autentickou asijskou restauraci stojí Štěpán Návrat, ambiciózní a pracovitý požitkář, který nedělá kompromisy. Díky němu je Café Buddha místem, kde je každý detail dotažený k dokonalosti.

Vše, co u nás ochutnáte, prochází rukama nejlepší asijské šéfkuchařky v Česku – Sofie Smith. Její práce a láska k asijské kuchyni snese nejvyšší nároky a uspokojila již mnoho gurmánů. Každé jídlo od Sofie je hotová symfonie chutí. Vždy budete chtít zkusit další.
Šéfka a její tým pro vás denně připravuje gastro-zážitkovou cestu Asií. O všedních dnech vaří vynikající polední menu a business lunch o více chodech. Večer si vybíráte ze stálé nabídky, kterou pravidelně obměňujeme. Servírujeme také degustační menu, kdy ochutnáte jídla ze zemí napříč Asií. Provedeme vás pálivým Thajskem, svěžím Vietnamem, jemnou Malajsií a Indonésií, kořeněnou Indií nebo unikátním Japonskem.
Naše restaurace najdete v Balbínově a v Norské ulici.

více informací na webu cateringu
 • Lokality působení

  Praha

 • Typy cateringu

  Kompletní catering, Zdravý catering, Luxusní catering, Banket, Raut, Koktejl, Garden párty

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 • Kuchyně

  Asijská kuchyně, Česká kuchyně

 • Ostatní služby

  Zajištění personálu, Zajištění místa, Zajištění moderátora, Zajištění květin, Zajištění vybavení

Hodnocení

5.0 z 5
2 hodnocení

Naše hodnocení jsou pouze od ověřených zákazníků.

 • Michal Filus 01.09.2020
  Všechno proběhlo dle našich představ, do konce nad rámec, 1 z highlightů svatby.
  Nemám vůbec žádnou námitku.
  Absolutní spokojenost 10/10, fantastická jídla, skvělí a milí lidi, velcí profesionálové. Všichni hosti svatby byly Vašim cateringem naprosto unešeni. Veliký VDĚK všem!
 • Karolína Radimská 29.10.2019
  Objednáno POKE a dezert na firemní akci pro 30 lidí. Obojí doručeno včas a v naprostém pořádku. Komunikace bezproblémová a dezert byl opravdu výtečný! Moc děkujeme a doporučujeme:)