AZ Catering

 

Řekněte nám Vaše požadavky a přání a my vytvoříme akci, která se pro Vás a Vaše hosty stane neopakovatelným a nezapomenutelným zážitkem.

V našem moderním zázemí připraví šéfkuchaři AZ Cateringu pestrou nabídku tradičních i méně tradičních lahůdek a to i přímo před zraky Vašich hostů. Náš usměvavý personál Vám bude po celou dobu konání akce plně k dispozici, abyste měli Vy i Vaši hosté plnohodnotný komfort a cítili se jako v bavlnce.

Využijte prostory našich provozoven či  lokality s exkluzivním zastoupením. Vyberte si pro Vaši akci místo kdekoli v České republice nebo i za jejími hranicemi - pojedeme za Vámi, kamkoli si řeknete.

Naše společnost si zakládá vždy na čerstvých surovinách, profesionálních službách a kompletní zajištěním Vašich přání a požadavků. Jsme kreativní a flexibilní. Vždy se budeme snažit 100% splnit Vaše představy.
 

Přejít na web cateringu

 • Lokality působení

  Plzeň, Klatovy, Rokycany

 • Typy cateringu

  Kompletní catering, Nápojový catering, Kávový catering, Sladký catering, Zdravý catering, Dětský catering, Luxusní catering, Ekonomický catering, Burger catering, Banket, Raut, Koktejl, Garden párty, Coffee break, Office catering, Vegetariánský catering, Veganský catering

 • Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 • Kuchyně

  Italská kuchyně, Česká kuchyně

 • Diety

  Vegetariánské, Bezlaktózové, Veganské, Bezlepkové

 • Ostatní služby

  Zajištění personálu, Zajištění místa, Zajištění moderátora, Zajištění květin, Zajištění vybavení

Hodnocení

4.0 z 5
1 hodnocení

Naše hodnocení jsou pouze od ověřených zákazníků.

 • Lenka Sládková 21.09.2020
  bohatý výběr, bezproblémová komunikace, příjemný personál, chutné pokrmy, vedoucí cateringu (pí. Beranová) velice milá a usměvavá paní :)
  Mám pouze jednu negativní věc, ale podíl na ní mám i já sama. Brala jsem jako automatiku, že na svatbě catering obstará tyto věci: nůž na krájení dortu, talíř a s tím spojený vstup novomanželů do sálu kde se koná hostina, ubrus na svázání novomanželů při společné polívce. Ve finále ubrus a nůž jsme splašili v místní hospodě a talíř jsme nerozbíjeli, štěstí máme až až. Takže vše dopadlo dobře.