AZ Catering

Řekněte nám Vaše požadavky a přání a my vytvoříme akci, která se pro Vás a Vaše hosty stane neopakovatelným a nezapomenutelným zážitkem.

V našem moderním zázemí připraví šéfkuchaři AZ Cateringu pestrou nabídku tradičních i méně tradičních lahůdek a to i přímo před zraky Vašich hostů. Náš usměvavý personál Vám bude po celou dobu konání akce plně k dispozici, abyste měli Vy i Vaši hosté plnohodnotný komfort a cítili se jako v bavlnce.

Využijte prostory našich provozoven či  lokality s exkluzivním zastoupením. Vyberte si pro Vaši akci místo kdekoli v České republice nebo i za jejími hranicemi - pojedeme za Vámi, kamkoli si řeknete.

Naše společnost si zakládá vždy na čerstvých surovinách, profesionálních službách a kompletní zajištěním Vašich přání a požadavků. Jsme kreativní a flexibilní. Vždy se budeme snažit 100% splnit Vaše představy.
 

 •  Lokality působení

  Plzeň, Klatovy, Rokycany

 •  Typy cateringu

  Kompletní catering, Nápojový catering, Kávový catering, Sladký catering, Zdravý catering, Dětský catering, Luxusní catering, Ekonomický catering, Burger catering, Banket, Raut, Koktejl, Garden párty, Coffee break, Office catering, Vegetariánský catering, Veganský catering

 •  Příležitosti

  Svatba, Firemní akce, Oslava / párty, Vánoční večírek, Silvestrovská párty, Dětská oslava

 •  Kuchyně

  Italská kuchyně, Česká kuchyně

 •  Diety

  Bezlaktózové, Veganské, Vegetariánské, Bezlepkové

 •  Ostatní služby

  Zajištění moderátora, Zajištění květin, Zajištění vybavení, Zajištění personálu, Zajištění místa