Firemní menu - Banquete

od 200 Kč za osobu
Firemní menu - Banquete
Firemní menu - Banquete

Pro inspiraci jsme připravili ukázkové menu.

Pokud Vám však z jakéholiv důvodu naše nabídka či španělská kuchyně nevyhovuje, dokážeme pro Vás připravit prakticky cokoliv. Rádi vyslechneme Vaše představy a navrhneme řešení. Konečné rozhodnutí je samozřejmě vždy na Vás.

*Tapas
Tapas patří ke španělsku jako pivo k Česku. Svěží drobné občerstvení, jehož hlavní účel je už postaletí stále stejný - udržet společnost v té nejlepší náladě a prokládat jednotlivé vzorky vína chuťovými lahůdkami. 

*Paella
Typický pokrm z oblasti španělské Valencie připravovaný na speciální velké pánvi naším šéfkuchařem přímo na místě. Tato nevšední podívaná dodá každé události na vyjímečnosti a pro hosty je velmi atraktivní. 
Existuje mnoho variant Paelly - například zeleninová, s mořskými plody nebo masová. Je vždy taková, jakou ji chcete mít. Jejím základem je kvalitní rýže, olivový olej a v neposlední řadě šafrán.

Tapas*

Sopa / polévka

Grill / hlavní chod

Paella*

Postres / Dezerty

Město
Počet hostů
50 - 500 hostů

Spojili jsme naši vášeň pro španělskou kuchyni s mnohaletými zkušenostmi v gastronomii, abychom Vám a Vašim hostům zajistili prvotřídní servis bez kompromisů. Španělská kuchyně je neotřelou alternativou k tradičnímu českému občerstvení. Je le... více v profilu

Firemní menu - Banquete

od 200 Kč za osobu
Poptávka je ZDARMA a je nezávazná.
Caterings.cz s provozuje CATERINGS CZ s.r.o. © 2015 - 2019