Masové burger menu

od 190 Kč za osobu
Masové burger menu
Masové burger menu

V našem foodtrucku Vám umíme nabídnout nejlepší masové burgery s těmi nejlepšími hranolkami a nápoji. Maso bereme od české společnosti Meatpoint z rozlehlých pastvin Krušných hor, kde se zvířata pohybují volně a s možností celoročního výběhu. Šťastný býk = skvělý burger. Maso neobsahuje žádná antibiotika či růstové hormony, chemická změkčovadla nebo jiné příměsi.

Je to kvalitní 100% hovězí z mladých býčků, a proto k němu přistupujeme s citem a respektem, který si zaslouží. Ať už si přejete přistavit náš plnohodnotně vybavený Foodtruck na vaší zahradu či parkoviště kanceláře, nebo chcete pro své kolegy a rodinu připravit grilování na terase, obraťte se na nás a my pro Vás rádi připravíme nabídku na míru. Na výběr jsou burgery, které vidíte v menu, ale umíme samozřejmě vyhovět i jakýmkoliv jiným přáním. :-)

Hovězí classic burger

Hovězí classic burger

Masový speciál

Masový speciál

Masový Juicy Lucy

Masový Juicy Lucy

Hranolky

Hranolky

Nápoj

Nápoj

Město
Počet hostů
10 - 200 hostů
Bylo nebylo, psal se rok 2012 a byl jeden Bratislavský regal. Byli také Janica a Aneta z Jemine, Monika z Lapetit.sk a Oto a Roman z Regal Burger. Ti založili stránku Bratislavský Regal, která mapovala kvalitní potraviny v bratislavských obchodech a tržnicích. Postupem času se však gast... více v profilu

Masové burger menu

od 190 Kč za osobu
Poptávka je ZDARMA a je nezávazná.
Caterings.cz s provozuje Verticals online s.r.o. © 2015 - 2021