Cafe Buddha Catering´s - nejen dokonalá asie

  2 hodnocení

 

Cafe Buddha Catering´s - nejen dokonalá asie
Cafe Buddha Catering´s - nejen dokonalá asie
Přes 10 let jsme se toulali po Asii, abychom vám tuto výjimečnou kuchyni mohli přiblížit. Učili jsme se od thajských babiček, sbírali starobylé receptury a dali jim moderní šmrnc. Naše recepty se diametrálně liší od konkurence. Vaříme jen z čerstvých surovin, vyrábíme si vlastní curry pasty, domácí dresingy a omáčky. Nikdy nepoužíváme hotová dochucovadla.

Za ideou vytvořit autentickou asijskou restauraci stojí Štěpán Návrat, ambiciózní a pracovitý požitkář, který nedělá kompromisy. Díky němu je Café Buddha místem, kde je každý detail dotažený k dokonalosti.

Vše, co u nás ochutnáte, prochází rukama nejlepší asijské šéfkuchařky v Česku – Sofie Smith. Její práce a láska k asijské kuchyni snese nejvyšší nároky a uspokojila již mnoho gurmánů. Každé jídlo od Sofie je hotová symfonie chutí. Vždy budete chtít zkusit další.
Šéfka a její tým pro vás denně připravuje gastro-zážitkovou cestu Asií. O všedních dnech vaří vynikající polední menu a business lunch o více chodech. Večer si vybíráte ze stálé nabídky, kterou pravidelně obměňujeme. Servírujeme také degustační menu, kdy ochutnáte jídla ze zemí napříč Asií. Provedeme vás pálivým Thajskem, svěžím Vietnamem, jemnou Malajsií a Indonésií, kořeněnou Indií nebo unikátním Japonskem.
Naše restaurace najdete v Balbínově a v Norské ulici.
Typ cateringu
Kompletní catering, Zdravý catering, Luxusní catering, Banket, Raut, Koktejl, Garden párty

Město

Doplňkové služby
Zajistění místa, Zajištění personálu, Zajištění vybavení, Zajištění květin, Zajištění moderátora

Cafe Buddha Catering´s - nejen dokonalá asie

Poptávka je ZDARMA a je nezávazná.
Caterings.cz s provozuje Verticals online s.r.o. © 2015 - 2021