AZ Catering

  1 hodnocení
„Náš úspěch měříme mírou Vaší spokojenosti“
AZ Catering
AZ Catering
Řekněte nám Vaše požadavky a přání a my vytvoříme akci, která se pro Vás a Vaše hosty stane neopakovatelným a nezapomenutelným zážitkem.

V našem moderním zázemí připraví šéfkuchaři AZ Cateringu pestrou nabídku tradičních i méně tradičních lahůdek a to i přímo před zraky Vašich hostů. Náš usměvavý personál Vám bude po celou dobu konání akce plně k dispozici, abyste měli Vy i Vaši hosté plnohodnotný komfort a cítili se jako v bavlnce.

Využijte prostory našich provozoven či  lokality s exkluzivním zastoupením. Vyberte si pro Vaši akci místo kdekoli v České republice nebo i za jejími hranicemi - pojedeme za Vámi, kamkoli si řeknete.

Naše společnost si zakládá vždy na čerstvých surovinách, profesionálních službách a kompletní zajištěním Vašich přání a požadavků. Jsme kreativní a flexibilní. Vždy se budeme snažit 100% splnit Vaše představy.
 
Typ cateringu
Kompletní catering, Zdravý catering, Dětský catering, Luxusní catering, Ekonomický catering, Banket, Raut, Koktejl, Garden párty, Coffee break, Office catering

Doplňkové služby
Zajistění místa, Zajištění personálu, Zajištění vybavení, Zajištění květin, Zajištění moderátora

AZ Catering

„Náš úspěch měříme mírou Vaší spokojenosti“
Poptávka je ZDARMA a je nezávazná.
Caterings.cz s provozuje Verticals online s.r.o. © 2015 - 2021